Kdo jsme

Jsme tým lidí z jižní Moravy, kteří věří, že SEO nikdy neumře. Organizujeme setkání laiků i odborníků na on-line marketing. Naším cílem je přinášet užitečné informace, debatovat o novinkách a budovat komunitu.

Ivo Kylián

Ivo Kylián – SEO konzultant

 

Po ukončení Masarykovy univerzity v Brně jsem pracoval jako učitel matematiky a fyziky. Stále mě to ale táhlo k webům a posléze k online marketingu. Prošel jsem dvě online agentury, ale nyní jsem již několik let na volné noze. Mým dalším velkým aktivním životním koníčkem je hudba.

 +420 776 079 067
 konzultant@ivokylian.cz
 ivokylian.cz

Matej Chyľa

Matej Chyľa - UX Designér a webový návrhár

 

Som webový návrhár a UX designér v spoločnosti Liquid Design. Pri návrhu webu musím zohľadniť a myslieť na rôzne aspekty. Jedným z mnohých je aj SEO. Preto som rád v kontakte s odborníkmi, pre ktorých je SEO hlavnou špecializáciou.

 +420 608 420 201
 matej@lqd.cz
 lqd.cz/nas-tym/matej-chyla

Miloslav Hamsa

 

Už více jak 5 let se věnuji linkbuildingu. V poslední době se zabývám i technickým SEO, ve kterém se snažím zdokonalit. Když nesedím zrovna u počítače hraju badminton, bruslím, venčím moji fenku Miu nebo tancuju (bachata, salsa).

 +420 776 033 485
 milos@hamsa.cz
 hamsa.cz

Romana Ondrová

 
Zabývám se linkbuildingem. Dostala jsem se k němu od propagace svých eshopů a zjistila, že mě spolu se SEO baví daleko více než prodávat zboží. Na volné noze se mu věnuji již přes 5 let. Mám ráda online svět, hudbu, Youtube a DrD.

  +420 739 039 779
  romana@hamsa.cz
  hamsa.cz

Tereza Nováková

Jsem SEO specialistka ve společnosti Onio s.r.o., kde se věnuji in-house SEO na několika projektech včetně Pneumatiky.cz. Ve zbývajícím čase působím jako SEO konzultantka na volné noze, mezi mé klienty patří především menší e-shopy a firmy. Mým největším koníčkem je cestování.

 +420 732 918 199
 tereza.seo@gmail.com
 terezaseo.cz

Martin Šimko

Martin Šimko - marketingový konzultant na volné noze

 

Jsem marketingový konzultant na volné noze se specializací na SEO. 7 let jsem pracoval v agentuře, kde jsem se dostal z konzultanta až do vedení firmy. V současné době se věnuji především e-shopům a obsahovým webům. Ve volném čase ochutnávám lokální pivovary a občas i nějaké pivo uvařím.

 +420 605 519 711
 martin@martinsimko.cz
 martinsimko.cz

V minulosti s námi v Brně spolupracovala i

Lucie Šmídová

 

Už od malička mě fascinovaly reklamy, takže bylo jasné, že moje kroky později povedou k marketingu. Začala jsem copywritingem, od kterého jsem se dostala až k SEO a link buildingu. U toho setrvávám ve větší míře do teď. Stihla jsem projít agenturou, in-house týmem velkého e-shopu a momentálně jsem na volné noze.

 +420 736 417 295
 smidova.lucie@gmail.com
 linkedin.com/in/luciesmidova/

Jako komunita SEO jako Brno jsme aktivní i na počest a památku nášeho zakladatele a kamaráda

Marek Hnátek

 

Jsem SEO konzultant na volné noze. Mezi mé klienty patří především menší a střední e-shopy, firmy a neziskovky. Na SEO mě baví především jednoduché měření dosažených výsledků i neustálé novinky.

 +420 732 260 764
 info@marekhnatek.cz
 marekhnatek.cz